Sarri jep dritën jeshile, mesfushori drejt largimit!

0
14
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Sarri jep dritën jeshile, mesfushori drejt largimit!

.Karriera e Adrien Rabiot te Juventusi do të jetë shumë e shkurtër. Ish-mesfushori i PSG-së u afrua si futbollist i lirë, por ende nuk ka gjetur ritmin e kampionëve të Italisë. Francezët e lanë 6 muaj pa luajtur dhe kjo ndikoi shumë tek ai.

Sarri nuk e do në skuadër dhe nuk e ka titullar fiks. Francezi dëshiron të luajë dhe po mendohet dhe një largim nga Juvja. Ai po mendon për Premier Leaguen me Manchester United që është në kërkim të një mesfushori.

Rabiot mund të ndryshojë destinacion në verë, ndërsa Sarri u ka thënë drejtuesve se mund ta largojnë. Juventusi e mori me paramtra zero, por mund ta shesë për një shifër të konsiderueshme në merkaton e verës.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu