14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Jep

Etiketim: jep

A je e dashuruar? Luiza Gega jep përgjigjen ‘epike’: Kur të...

0
Ky ka qenë pa dyshim viti i saj. Luiza Gega na ka bërë të gjithëve krenarë teksa është shpallur Kampione e Europës. Tashmë një...

Psikologia jep alarmin: Kujdes kur fëmija juaj të shohi këtë arush/...

0
Teknologjia është shndërruar në një domosdoshmëri për jetën e gjithësecilit, duke pasur efekte pozitive. Por përdorimi masiv i teknologjisë po jep efektet anësore që...

Djali plagosi gruan dhe komshiun jep deklaratën nëna e autorit: Është...

0
Pak më parë ka ndodhur ngjarje e rëndë në Elbasan ku një 55-vjeçar i identifikuar si Elmas Kalija, ka plagosur me thikë gruan  e...

Jep dorëheqjen nga detyra kreu i IKMT-së, ja kush e zëvendëson

0
Kreu i IKMT-së, Ajet Zyberaj ka dhënë dorëheqjen. Burime për median bëjnë me dije se posti është zëvendësuar nga Dallëndyshe Bici e cila ditën e...

EMRAT/ Policia jep detaje mbi vrasjen aksidentale të 12-vjeçarit: I plagosur...

0
Policia e Shkodrës ka dhënë detaje të reja në lidhje me vrasjen e 12-vjeçarit nga xhaxhai i tij. Sipas policisë në momentin që ndodhi ngjarja...

Vrasja në Maliq/ Policia jep detaje: Konflikti për motive të dobëta

0
Policia e Korçës ka dhënë detaje rreth ngjarjes së rëndë ku humbi jetën shtetasi Nesti Sotiri. Policia në njoftimi zyrtar, thekson se gjatë një konflikti...

U pyet sot në SPAK, Xhelal Mziu jep detajet

0
Ish-kryetari i Bashkisë Kamzë, Xhelal Mziu ka dalë nga ambientet e SPAK pas tre orësh. Në një reagim për mediat Mziu tha se nuk është...

Skandali i ri/ Qeveria i jep Salillarit 11,4 mln € tender...

0
Skandal me kontratën 11,4 milionë euro të autoritetit rrugor shqiptar për mirëmbajtjen e akseve kryesore të Rajonit Jugor. Në tenderin e ARRSH me vlerë...

Varhelyi jep lajmin e mirë: Hapja e negociatave me Shqipërinë dhe...

0
Nga Erisa Zykaj Gjatë konferencës për shtyp lidhur me rekomandimin e Komisionit Europian për dhënien e statusit të vendit kandidat Ukrainës, Gjeorgjisë dhe Moldavisë, komisioneri...

‘Vajza është gjallë, dy burra e mbajnë pa dëshirën e saj’,...

0
Detaje të reja dalin në sipërfaqe në lidhje me zhdukjet e 19-vjeçares me origjinë shqiptare, Artemis Vasilis në Greqi.Ka një letër tronditëse të publikuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS