4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Vëtëm

Etiketim: vëtëm

Dani Alves kontaktoi gruan e tij: Mos më lër vetëm tani

0
  Nga Spanja po dalin zbulime rreth marrëdhënies së Dani Alves me partneren e tij, Joana Sant, pasi asi brazilian po përballet me akuza për...

Harta e re gjyqësore/ Nga sot funksionon vetëm “Apeli” Tiranë. Si...

0
Nga sot futet në fuqi harta e re gjyqësore, e cila do të funksionojë me 16 gjykata në total, 12 të Shkallës së Parë,...

Së shpejti, diagnostikimi i tumoreve do të kryhet me një shikim...

0
Viti i fundit ka patur risi teknologjike pothuajse revolucionare, në veçanti për sa i përket përdorimit të AI, ose më mirë inteligjencës artificiale. Programe...

Kjo është aktorja që ndryshoi skenarin e filmit vetëm që të...

0
Aktorët Margot Robbie dhe Brad Pitt luajnë në filmin e ri ‘Babylon’, i cili do të shfaqet në kinema më 25 dhjetor. Në kuadër...

Në çfarë moshe mund të lahen vetëm fëmijët?

0
Larja është një proces i këndshëm për fëmijët që në moshë shumë të vogël pasi për ata është i njohur nga barku i nënës...

‘Më tha pronari që ishte pluhur dheu i marrë në Kishën...

0
P., një burrë tek të 50-at i cili shërben në një autoservis makinash, u kap me një dozë kokainë të futur në kuletë. Ai insistoi...

SKEMA: 200 euro dhuratë për këdo që mbush 18 vjeç- vetëm...

0
Të rinjtë gjermanë do të marrin një kupon për ta shpenzuar në evente kulturore sipas një skeme të nisur nga qeveria. "Kulturpass" prej 200...

Akne vetëm në këtë zonë të fytyrës: Çfarë po përpiqen t’ju...

0
E dini se zona ku keni zakonisht shpërthim të akneve tregon shumë më tepër për stilin tuaj të jetës nga ç’mendoni? Aknet dalin në disa...

Kur të martosh bijën tënde, tregoi atyre se ajo nuk është...

0
Para se ta martosh bijën tënde, ulu dhe tregoji atij "zotëriut", bile gjithë familjes, se me sa mund e ke rritur dhe sa e...

Hakerat iranianë nuk ndalen vetëm me të dhënat e agjentëve të...

0
Pas publikimit të të dhënave të punonjësve të Shërbimit Informativ Shtetëror, nga ana e faqes së hakërave “Homeland Justice”, duket se këta të fundit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS