fbpx
11 C
Tirana
Friday, April 3, 2020
Ballina Etiketimet Reagon

Etiketim: reagon

Capital T reagon për këngën “Akull”, që ia nxorën ilegalisht

0
Capital T ditë më parë kishte paralajmëruar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Akull” dhe këngëtari përmes një postimi ka thënë se kënga do...

Mozzik foli për herë të parë rreth ndarjes, reagon Loredana

0
Pas intervistës së Mozzik për mediumin zviceran, Loredana ka reaguar me një video. Mozzik ka dhënë një intervistë për mediumin “20minuten”, ku foli edhe për...

“Aleksi çun beqar”, reagon ish-bashkëshorti i Rudina Dembacaj

0
Rudina Dembacaj ka publikuar ditën e sotme një foto në instagram me ish-bashkëshortin e saj Aleks Varfaj dhe ka shkruar mbi të “Aleksi çun...

Reagon Met Elshani pasi familjarët e Rina Balajt nisën një peticion

0
Ditën e sotme motra e Rina Balajt, Rudina ka bërë të ditur se është nisur një peticion për rikthimin e llogarisë së këngëtares nga...

I kanë përdorur fotot, moderatorja reagon ashpër: Do bëhesh pishman që...

0
Moderatorja Dajana Shabani ka bërë me dije se fotot e saj janë përdorur nga një aplikacion online. Ky fakt e ka revoltuar tej mase, saqë...

I janë përdorur fotografitë në Tinder, reagon Dajana Shabani: Do bëhesh...

0
Moderatorja dhe autorja e "Casa de los 3s", Dajana Shabani ka vënë re se emri i saj është përdorur në një aplikacion online. "Tinder" quhet...

Dua Lipa reagon pas pritjes së Anglisë në Kosovë

0
Kosova dje (e diel), ishte nikoqire e Anglisë në stadiumin “Fadil Vokrri” për ndeshjen e fundit të fazës kualifikuese për Kampionatin Evropian, ‘Euro 2020’,...

A je e lidhur me Mark Frrokun?”, reagon për herë të...

0
Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputet është shndërruar në kryefjalën e mediave. Vetëm pak ditë...

“Dua vetëm që ai të jetë i lumtur”, Khloe Kardashian reagon...

0
Pas fejesës të papritur të ish-bashkëshortit, Khloe Kardashian ka reaguar në mënyrën më pozitive ndaj këtij lajmi. Një burim i brendshëm i familjes ka treguar...

Eliza Hoxha reagon për vdekjen e regjisores Kraja: Ma këpute shpirtin

0
Regjisorja e njohur kosovare, Arzana Kraja, gjatë ditës së sotme (e mërkurë) është gjetur e vdekur në lagjen Kalabria në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar...