U bë nënë një vit më parë, Maya nxjerr për herë të parë foton e të birit!

0
10
Gjigandi

Maya ishte e ftuar tek “ Ftesë ne 5“, për një bisedë e cila u fokusua tek djali i saj, Jonas.

Këngëtarja u bë nënë një vit më parë dhe ka rrëfyer vështirësitë e rritjes së vogëlushit me punen e saj, që e kërkon të lëvizë vazhdimisht.

Kështu ka pohuar se në disa raste, e ka marrë me vete edhe në koncerte jashtë vendit, sic do të ndodhë edhe tani shpejt, pasi ka një event të tillë në ishullin grek të Kosit.

Ndonëse ka pasur dhe ndihmën e bashkëshortit, së fundi ka gjetur një kujdestare e cila e ka ndihmuar vërtet shumë.

Ndërkohë, në emision u shfaq dhe nje foto e vogëlushit, për të cilin Maya thotë se I ngjan asaj, sepse i ka sytë e shkruar.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu