5.5 C
Tirana
E premte, 3 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet

Etiketim: bë

Ambasadorja e BE në Tiranë takon kreun e SPAK: Lufta kundër...

0
  Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, Christiane Hohmann, ka zhvilluar një takim me kreun e ri të SPAK Altin Dumani. Hohmann ka bërë me dije...

“Karma is a ****”/ Mediat greke i bëjnë jehonë fjalës së...

0
Kryeministri Edi Rama, pjesë e forumit që po zhvillohet në Devos, i befasoi të gjithë me komentin e tij para presidentes së Parlamentit Europian,...

Intervista/Enver Bytyçi: Vështirë që Vuçiç të pranojë Kosovën, kjo edhe për...

0
Nga Klara Dervishi Një vit i tensionuar dhe shumë pak hapa para në drejtim të gjetjes së një zgjidhje midis Kosovës dhe Beogradit dhe një...

Intervista/Lulzim Veliu: Opozita në Kosovë po e dëmton qëllimin e kryeministrit...

0
Nga Klara Dervishi Një vit i tensionuar dhe shumë pak hapa para në drejtim të gjetjes së një zgjidhje midis Kosovës dhe Beogradit dhe një...

Intervista/ Lulzim Veliu: Vuçiç i dëshpëruar për Samitin në Tiranë, por...

0
Kryeqyteti shiptar, Tirana u kthye të martën e 6 Dhjetorit në kryeqëndrën e liderve të BE që shijuan jo vetëm diellin dhe gatimet e...

Pse Vjosa Osmani dhe jo Albin Kurti në samitin BE-Ballkani Perëndimor?

0
Albin Kurti të martën e ndoqi nga Prishtina samitin e liderëve të Bashkimit Europian me liderët e Ballkanit Perëndimor. Edhe pse ngjarja po mbahej...

Porti i Durrësit/ Analiza e REL: Zyra e BE-së kërkoi më...

0
Kuvendi i Shqipërisë miratoi marrëveshjen për realizimin e projektit “Durrës Yachts & Marina”, që sipas Qeverisë, do të jetë porti më i madh turistik...

Rrugët që vrasin, Shqipëria 49% më shumë fatalitete se norma e...

0
“Një vend i vogël është i lehtë të qeveriset dhe vështirë të mbrohet” shprehet De Gol në një thënie të tij. Sipas të dhënave të...

Veterineri që u bë gjyqtar/ Pysqyli mban anën e BKT-së! Ku...

0
Një megaskandal është regjistruar brenda dyerve të bankës BKT në Bilisht të Korçës, ku të moshuarës Vangjeli Gjergo Qeleshi i janë zhvatur 10 milionë...

‘Wudy’ e rrezikshme? Sokol Meqemeja qetëson qytetarët bën provën live, ja...

0
Sokol Meqemeja, përfaqësues i kompanisë ‘Frigo Food’ – importues ekskluziv i ‘Wudy’ në Shqipëri ka reaguar këtë të enjte pas njoftimit të AKU-së për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS