Ballina Etiketimet Parë

Etiketim: parë

Kiara dhe Luizi bëjnë hapin e parë drejt bashkëjetesës jashtë shtëpisë...

0
Një fjalë e thënë nga Kiara Tito ka mjaftuar që Luiz Ejlli të ndihet mirë dhe këtë situatë ta bisedonte me Sabianin. Teksa këngëtari ka...

Kushtoni kujdes: Përse refuzoheni në takimin e parë?

0
Për t’i lënë përshtypje të forta gjinisë së kundërt në takimin e parë kushtoni kujdes këtyre gjërave, këshillojnë shkencëtarët. Në takimin e parë më së...

Mediat greke jehonë “BBV”: Nuk e kemi parë në asnjë transmetim...

0
“Big Brother Albania” është një nga reality show-t më të ndjekura dhe më të komentuara në Shqipëri. Ka kaluar më shumë se një muaj...

“Në fillimet e shtatzënisë kam parë një ëndërr”, Dojna Mema flet...

0
Jeta nis me një rrahje, me një tingull nisin historitë e dashurisë e rastësia plotëson përjetësinë. Kështu u formësuan Dojna dhe Vlashenti, mes tingujve,...

Emri/ Identifikohet viktima e parë nga aksidenti tragjik në Rrogozhinë

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Rrogozhinë-Elbasan, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, ku një kamion është përplasur me...

Për herë të parë në vend, hapet shkollë e mesme për...

0
Këtë vit shkollor për herë të parë do të ketë shkollë të mesme për nxënësit e Institutit të Fëmijëve që nuk Dëgjojnë. Përmes një statusi...

Putin largohet nga Rusia, për herë të parë pas luftës

0
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin  do të bëjë udhëtimet e para jashtë vendit që nga fillimi i luftës në Ukrainë Vladimir Putin do të vizitojë...

Përfundon mbledhja e parë në Komisionin për Reformën Territoriale

0
Ka përfunduar mbledhja e parë e Komisionit për Reformën Territoriale, ku është bërë edhe konstituimi i tij. Ky komision u drejtua nga deputetja e PS-së,...

Gruaja e parë me ngjyrë në Gjykaten e Lartë në Amerikë

0
Është zgjedhur gruaja e parë  me ngjyrë në Gjykatën Amerikane. Lajmi u konfirmua nga presidenti  I SHBA-së, përmes një postimi në rrjetet sociale. ”Kam marrë...

Video/ Ndodh për herë të parë! Gazetarja shqiptare shpërthen minën anti-tank

0
Një ndodhi interesante dhe të veçantë ka përjetuar gazetarja Aurora Golemi teksa ishte duke raportuar në ish rajonin Nagorno-Karabak, Azerbajxhan gjatë vizitës katër ditore...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24