Përfundon mbledhja e parë në Komisionin për Reformën Territoriale

0
12
Gjigandi

Ka përfunduar mbledhja e parë e Komisionit për Reformën Territoriale, ku është bërë edhe konstituimi i tij.

Ky komision u drejtua nga deputetja e PS-së, Anila Denaj dhe deputetja e PP-së, Dhurata Çupi.

Grupi përbëhej nga 16 anëtarë, 8 nga mazhoranca dhe 8 opozita, duke përfshirë edhe Vangjel Dulen dhe Mesila Dodën.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu