E rëndë në Kolonjë/ Një 31-vjeçar hidhet nga kati i katërt i pallatit, dërgohet me urgjencë në spital

0
20
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kolonjë, pasi një 31-vjeçar është hedhur nga kati i 4 i pallatit.

Sakaq ende nuk dihet gjendja e tij, por burime për median bëjnë me dije se 31-vjeçari vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Si dhe jetonte në banesë me nënën dhe gjyshen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu