37.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hidhet

Etiketim: hidhet

E rëndë në Kolonjë/ Një 31-vjeçar hidhet nga kati i katërt...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kolonjë, pasi një 31-vjeçar është hedhur nga kati i 4 i pallatit. Sakaq ende nuk dihet gjendja e...

Vuante nga sëmundje të shëndetit mendor, 35-vjeçari në Maliq hidhet nga...

0
Më datë 05.06.2022, rreth orës 08:50, jemi njoftuar se në fshatin Pendavinj, Maliq, është hedhur nga një shtyllë elektike shtetasi N. Ç., 35 vjeç,...

Gruaja hidhet nga kati i tretë në Elbasan dhe humb jetën/...

0
Një grua 52 vjeçe i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i një pallati në lagjen "Vullnetari" në ElbasanE...

Hidhet një grua nga pallati në Elbasan

0
Një grua është hedhur nga kati i katërt i një pallati në Elbasan.Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen Vullnetari.E moshuara...
Artisti italian, Blanco hidhet mbi turmë gjatë një koncerti në Romë – por përfundon në tokë

Artisti italian, Blanco hidhet mbi turmë gjatë një koncerti në Romë...

0
Artisti italian, Blanco është në një turne në Itali këtë javë me serinë e tij të re të koncerteve dhe gjatë një prej tyre,...

‘Lufta’ në Gjykatë, hidhet sot shorti në Apel, kush është gjyqtarja...

0
Gjykata e Tiranës i ka dërguar Apelit ankimimin që ka bërë vetë Partia Demokratike, për njohjen e statutit të datës 17 Korrik. Në Apel...

Hidhet në pus 75-vjeçarja në Kavajë, ndërron jetë

0
Një 75-vjeçare është hedhur në pusin e ujit dhe ka ndërruar jetë.Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kavajë, në fshatin Lus i Vogël dhe...

Mjeku Vasil Llajo: Po hidhet ideja e dozës së katërt për...

0
Mjeku Vasil Llaja ka bërë me dije se po hidhet ideja e dozës së katërt të vaksinimit anti-covid në vjeshtë, për të gjithë popullatën.I...

Sportistja e njohur, kampione olimpike hidhet nga pallati dhe vdes

0
Patinatorja Ekaterina Alexandrovskaya, ruse me origjinë, e cila garoi për Australinë në Lojërat Olimpike të vitit 2018, vdiq të shtunën në Moskë, në moshën...

Tragjike në Bulqizë, endacaku hidhet nga pallati, ndërron jetë

0
Në ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku një 33-vjeçar është hedhur nga një pallat duke gjetur vdekjen. Ngjarja ndodhi sot rreth...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS