Zhduken dy vëllezër të mitur në Shkodër

0
20
Gjigandi

Dy vëllezër janë zhdukur në Shkodër prej dy javësh.

Ka qenë nëna e tyre e cila ka denoncuar humbjen e shtetasve me iniciale K. P., 17 vjeç dhe K. P., 15 vjeç.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 14.06.2022, shtetasja D. K., 49 vjeçe, banuese në lagjen “Skënderbeg”, Shkodër, ka bërë kallëzim se më datë 01.06.2022, janë larguar nga banesa dhe nuk janë kthyer më 2 djemtë e saj, shtetasit K. P., 17 vjeç dhe K. P., 15 vjeç. Punohet për gjetjen e tyre”, thotë Policia e Shkodrës në njoftimin e saj për mediat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu