32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Shkodër

Etiketim: Shkodër

Zjarr i madh në Shkodër/ Bllokohen mes flakëve zjarrfikësit e vullnetarët

0
Një tjetër vatër zjarri është raportuar në vend. Burime për median bëjnë me dije se flakët kanë përfshirë fshatin Vilze të Shllakut në Shkodër. Mësohet...

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen 7 persona; 5 në...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të Kallmetit mëngjesin e ditës së sotme. Burime për median bëjnë me dije se...

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen tre persona

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Burime për median bëjnë me dije se ngjarja...

Kryenin mashtrime në ‘Call Center’, arrestohen 7 persona në Shkodër

0
Shtatë persona janë arrestuar në Shkodër, pasi akuzohen për mashtrim në “Call Center”. Shtetasit me iniciale A. D., S. Ç., I. T., A. S.,M. Sh.,...

I vendosën tritol në makinë, drejtoresha në Shkodër: Nuk kam konflikte...

0
Një makine iu vendos tritol në qytetin e Shkodrës, ku shënjestra ishte drejtoresha e Operatorit të Kujdesit Shëndetësor në Shkodër, Suida Kuka, të cilës...

Aksidentoi për vdekje një grua, arrestohet 47-vjeçari në Shkodër. Zbardhet identiteti...

0
Një 31-vjeçare ka ndëruar jetë në Shkodër, pasi është aksidentuar me makinë. Mësohet se gruaja ka ka mbetur e vrarë është shtetësja me iniciale Z....

Lojëra fati në lokal/ Arrestohen 2 persona në Shkodër, procedohen penalisht...

0
Dy persona janë arrestuar dhe nëntë të tjerë janë proceduar penalisht në Shkodër, pasi ushtronin lojëra fati në një lokal. Shtetasit me iniciale E. Z.,...

E rëndë në Shkodër/ Përmbyset zetor, ndërron jetë 38-vjeçari (Emri)

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, pasi një 38-vjeçar është përmbysur nga zetori. Mësohet se viktima është Edmond Rrotani. Njoftimi i Policisë: Vau i Dejës...

Video/ Politikani merr në mbrojtje parcelen në Shkodër, denoncon fermeri: Ndihem...

0
Shqau pretendon se një deputet ka interesa që zona e Shllakut të mos zhvillohet sa i përket turizmit edhe pse ka potenciale të mëdha dhe se...

Detaje/ Vrasja e 76-vjeçarit në Shkodër, rrëfehet djali i viktimës: Kam...

0
Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me vrasjen e 76-vjeçarit, Lulash Qepuri në Shkodër. Burime për median bëjnë me dije se vrasja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS