10 C
Tirana
E hënë, 30 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kati

Etiketim: kati

Hidhet nga kati i pestë i pallati një 50-vjeçar në Krujë

0
Krujë- Një ngjarje e rëndë është regjistruar rreth orës 12:00, në lagjen nr. 4, Krujë, ku një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke...

I biri u hodh nga kati i katërt i Sanatoriumit, e...

0
Më 13 gusht, një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin. Nga dritarja e dhomës ku ishte shtruar për t'u kuruar nga Covid-19 në spitalin “Shefqet...

Burri hidhet nga kati i tretë i pallatit, niset në gjendje...

0
Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali Shefqeti”, në Shkozë. Policia njofton...

Hedhja e pacientit nga kati i 4, reagon drejtori i spitalit...

0
Drejtori i spitalit “Shefqet Ndroqi”, Perlat Kapisyzi reagoi në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në këtë spital. Ai u...

Emri/ Kush është 52 vjeçari nga Tropoja që u vetëhodh nga...

0
Mësohen të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, ku një pacient me COVID-19 u...

Vëllai po zbriste nga shkallët, i riu hidhet nga kati i...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Librazhd, ku një 24-vjeçar u hodh nga kati i pestë i një pallati në...

Gënjeu të dashurën se ishte 4 vite më i madh, pasi...

0
Një 29-vjeçare që pas njohjes virtuale u lidh me një djalë katër vjet më të vogël se ajo, vendosi ta mbyllë historinë e dashurisë...

Patos, burri hyn në shtëpinë e ish-bashkëshortes, e dhunon dhe e...

0
Nje burre dhunoi ish gruan e tij diten e sotme ne Patos. 47-vjeçari S. Rr banues në Kurian, Roskovec është arrestuar nga policia e...

Patos: Keqtrajtoi dhe rrëzoi ish-bashkëshorten nga kati i dytë i banesës,...

0
Një 47-vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia e Patosit ditën e djeshme (25 korrik). Shtetasi S.Rr hyri në shtëpinë e bashkëshortes së...

Roskovec/ Rrahu keq dhe e hodhi nga kati i dytë ish-bashkëshorten,...

0
Një 47-vjeçar, që ishte shpallur në kërkim nga policia, pasi kishte dhunuar dhe më pas hedhur nga kati i dytë ish-bashkëshorten, është arrestuar. Ngjarja...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS