fbpx
11 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Përfundon

Etiketim: Përfundon

Përfundon takimin me Ruçin/ Yuri Kim dhe Soreca takim me palët...

0
Ditë takimesh në prag të tryezës zgjedhore. Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka nisur sot një sërë takimesh me palët poltike. Fillimisht ajo ka takuar socialistin...

Motori del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagoset një person

0
Një person ka mbetur i plagosur mëngjesin e sotëm, si pasojë e daljes me makinë nga rruga. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Muriqan të Fushë...

Përfundon derbi i Berlinit në Bundesligë, Hertha është skuadra e madhe...

0
Hertha Berlin e ka fituar bindshëm me rezultat 4:0 derbin ndaj Union Berlin, në ndeshjen hapëse të xhiros së 27-të të Bundesligës. Një nga derbit...

​Nuk mundi të bëjë ballë më – Princi Harry përfundon në...

0
Sipas revistës Globe, Princi Harry është pranuar në një klinikë psikiatrike në Kaliforni për çrregullim të stresit post-traumatik. Ai gjithashtu raportohet se pësoi një thyerje...

“Gjakovari” sulmohet nga qeni, përfundon me lëndime trupore

0
Aktori i njohur nga Kosova, Edi Kastrati, i cili njihet për rolin e tij si “Gjakovari” te seriali “O sa mirë”, së fundmi ka...

Përfundon takimi me ambasadorët/ Basha: U kërkova që të na ndihmojnë...

0
Ka përfunduar takimi i opozitës së bashkuar me ambasadorët e vendeve të BE në selinë blu, mes tyre edhe Luigi Soreca. Në një deklaratë për...

Ronaldo përfundon karantinën, nesër do të kryejë testet e fundit

0
Cristiano Ronaldo është rikthyer në Torino dhe nesër, do të përfundojë karantinimin e tij 14 ditor. Ylli portugez do të paraqitet gjatë paradites të...

Përfundon ‘Eurovision’ pa fitues, organizatorët tregojnë planin për vitin që vjen

0
Edicioni i 64 i ‘Eurovision’ ka përfunduar pa triumfues. Sot është mbajtur nata finale e festivalit të ‘Eurovision’ ku për herë të parë nuk kemi...

Shkencëtari francez përjashtoi një valë të dytë të infeksioneve: Epidemia e...

0
Didier Raoult, virologu francez, tha se epidemia e COVID-19 po përfundon dhe, me gjithë frikën e specialistëve të tjerë, përjashtoi shfaqjen e një valë...

Përfundon Eurovision, Shqipëria në vendin e fundit

0
Për shkak të situatës në të cilën ndodhemi tashmë prej disa muajsh, festivali ndërkombëtar i çdo viti Eurovizion, u zhvillua online. Kjo ishte zgjidhja...