Foto-Lajm/ Makina përfundon në fund të shkallëve

0
Gjigandi

Qytetarë të shumtë në vend përkujdesen që të parkojnë veturat e tyre. Por, shpesh herë këto makina nuk janë të parkuara në vendet adekuate.

E ngjashëm ka ndodhur së fundi me një veturë tek “Rruga B” në Prishtinë. Një veturë ka përfunduar si mos më keq në parking dhe është dëmtuar në disa prej shkallëve të një lokali në këtë rrugë.

Siç duket shoferët duhet të kuptojnë se veturat nuk parkohen vend e pavend.

GazetaExpress

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu