Aventurë e re për ish-mesfushorin e Bajernit, do të komentojë Botërorin e Katarit

0
Gjigandi

Fituesi i tripletës me Bajernin gjatë vitit 2013, Havi Martinez, është caktuar si ekspert i Kupës së Botës në “Magenta TV.

Ka qenë vetë ish-motori i mesfushës së klubit më të titulluar në tokën gjermane, i cili e ka shpërndarë njoftimin në rrjete sociale, madje duke u shfaqur i lumtur për këtë përvojë dhe eksperiencë të re, e analizë sportive të kompeticionit më të rëndësishëm në rruzullin tokësor, Kupa e Botës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu