14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Aventurë

Etiketim: aventurë

Përfundon takimi Basha-Meta/ Presidenti: T’i qëndrohet marrëveshjes! Jo aventurë me Kushtetutën

0
Ka përfunduar takimi mes presidentit Ilir Meta dhe kreut të PD që nisi para një ore. Takimi i kërkuar prej Metës u zhvillua një ditë...

Zbardhen detaje nga takimi Basha-Meta/ Presidenti: T’i qëndrohet marrëveshjes! Jo aventurë...

0
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka mbërritur në presidencë për takimin që do të zhvillojë me presidentin e vendit, Ilir Meta. Burimi: top-channel.tv

Duka: U gëzova shumë kur mësova lajmin se Biasi do të...

0
I pari i futbollit shqiptar, Armand Duka e ka uruar trajnerin Gianni De Biasin për marrjen e drejtimit të Azerbajxhanit. Trajneri italian që shkroi historinë...

E konfirmon Guardiola: Sane po kërkon një aventurë të re

0
Pep Guardiola ka konfirmuar se Leroy Sane nuk dëshiron të vazhdojë kontratën me Manchester Cityn. Anësori spanjoll, do të largohet nga ‘Etihad Stadium’ nëse Manchester...

Boshnjaku kërkon të nisë një aventurë të re në Spanjë

0
Arthur dhe Miralem Pjaniq kanë në dorë të ardhmen e njëri-tjetrit.  Orët e fundit kanë qarkulluar zëra për një kalim të brazilianit në radhët e bardhezinjve...

Blero dhe Afrona provojnë këtë aventurë në Hawaii

0
Blero dhe Afrona po shijojnë në maksimum muajin e mjaltit. Blero Muharremi dhe Afrona Dika, dy muaj pas kurorëzimit të dashurisë me martesë, kanë nisur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS