E rëndë në Greqi/ Makina përplas dhe tërheq zvarrë 3-vjeçaren

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një makinë ka përplasur dhe ka tërhequr zvarrë një vajzë 3-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Volos në Greqi. Mediat greke raportojnë se e mitura është lënduar në kokë dhe në trup dhe se gjendja e saj shëndetësore paraqitet e qëndrueshme.

3-vjeçarja po merr ndihmë mjekësore në Spitalin Universitar të Larisës. Ndërsa shoferi i makinës është arrestuar. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu