fbpx
28 C
Tirana
E mërkurë, 15 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Përplas

Etiketim: përplas

Motori përplas fëmijën 6-vjeç, niset me urgjencë drejt spitalit

0
Një aksident është shënuar mëngjesin e kësaj të mërkure në rrugën e “Kavajës”, në Tiranë, ku një motor ka përplasur një fëmijë 6-vjeç, i...

Aksident në Tiranë/ Motorri përplas fëmijën 6 vjeçar, dërgohet me ugjencë...

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e “Kavajës”. Sipas burimeve thuhet se shtetasi M.O., ka asdientuar me motorr...

Video/ Ndjekje si në filma, oficerja “masakron” dy të droguarit, ja...

0
Një oficere policie nga Marion County, iu në ndjekje një makine tip “Hyundai Elantra” në të cilën ishin dy burra. Samantha Horne, u përpoq...

‘Volkswagen’-i përplas 52-vjeçarin me skuter, dërgohet në gjendje të rëndë tek...

0
FUSHË-KRUJË- Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme në dalje të Fushë-Krujës. 52-vjeçari, Sotir Vuka,drejtuesi i skuterit me targë...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin/ Kamioni përplas rëndë automjetin

0
ELBASAN-Aksident rrugor ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në aksin Elbasan-Peqin në kryqëzimin e fshatit Papërr. Kamioni është përplasur me një automjet duke shkaktuar...

Makina përplas biçikletën në Shkodër- Lezhë, një i vdekur

0
Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë mëngjes në aksin Shkodër-Lezhë. Policia tha se një automjet ka përplasur për vdekje një çiklist në...

Aksident hekurudhor në Durrës, Treni përplas makinën teksa po kalonte shinat

0
Mëngjesin e sotëm treni i linjës Durrës – Kashar ka aksidentuar në afërsi të Domjes një mjet, duke e spostuar në kanal. Por fatmirësisht...

FOTO+VIDEO/ Habit gruaja, përplas me makinë automjetet e tjera dhe nis...

0
  Një grua në Spanjë i ka habitur të gjithë me veprimin e saj. Ajo e ka përplasur makinën me disa automjete të tjera dhe më...

Makina përplas 6-vjeçarin, niset me urgjencë në spital. Policia në kërkim...

0
Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen nr.17, në Durrës ku një makinë ka përplasur një fëmijë të moshës 6-vjeç. Mësohet...

Durrës/ Makina përplas vajzën 6-vjeçare, shoferi i mjetit largohet nga vendngjarja

0
Një e mitur është përplasur nga një makinë në qytetin e Durrësit dhe drejtuesi i mjetit ka ikur nga vendngjarja. Sipas policisë, aksidenti ka...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS