Vlorë/ Makina përplas këmbësoren

0
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë e Madhe të Vlorës, ku një automjet ka përplasur një këmbësore që po kalonte rrugën.

Raportohet se 49-vjeçarja është transportuar me urgjencë në spitalin e Vlorës ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Policia ka bërë shoqërimin në komisariat të drejtuesit të mjetit ndërkohë që grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Njoftimi i Policis:

Rreth orës 14:00, në fshatin Babicë e Madhe, në vendin e quajtur AliKokë, shtetasi K. H., 61 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen B. O., 49 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cili u dërgua në spitalin e Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit, shtetasi K. H., është shoqëruar për veprime të  mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu