Aksident në Durrës, makina përfundon brenda dyqanit

0
Gjigandi

Një aksident i pazakontë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Durrës, ku një automjet ka përfunduar në ambientet e një biznesi.

Burime bëjnë me dije se makina, në pronësi të një biznesi aty pranë drejtohej nga një grua pa patentë, e cila ka humbur kontrollin dhe është futur në një dyqan pasi kaloi edhe trotuarin.

Për fat të mirë nuk ka të lënduar nga aksidenti, ndërsa policia po bën veprimet përkatëse.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu