4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Brenda

Etiketim: brenda

BBC brenda bunkerit ‘sekret’ të Enver Hoxhës: Qëllimi ishte të përballonte...

0
Gazetarja e BBC, Bettany Hughes ka udhëtuar drejt Shqipërisë për të vizituar bunkerin e ish-diktatorit Enver Hoxha. Në kuadrin e rubrikës ‘Mrekullitë e Shqipërisë’...

Gjermani/ Sulm me thikë brenda trenit, agresori lë pas 2 të...

0
Dy persona kanë mbetur të vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur pasi një burrë në moshë të mesme i sulmoi me thikë në...

Gjyshja e Kiara Titos tregon sesi e sheh mbesën e saj...

0
Gjyshja e Kiara Titos, një nga konkurrenteve të Big Brother Vip, e ftuar në emisionin ‘Shqipëria Live’ foli për eksperiencën e mbesës së saj...

Si u vranë shqiptarët në Greqi, autori doli nga shkurret, qëlloi...

0
Dy të vdekur dhe një i plagosur është bilanci tragjik i të shtënave në Greqi ku një shqiptar goditi me gaz viktimat e tij...

AIDS/ 80 të rinj të infektuar brenda këtij viti në Shqipëri,...

0
HIV / AIDS vijon të shtojë të prekurit në Shqipëri. Në dhjetë muajt e parë të vitit janë zbuluar 80 të infektuar të rinj....

Alarm për bombë në Portin e Durrësit, ja çfarë kishte brenda...

0
Një alarm për bombë në terminalin e trageteve në Portin e Durrësit ka “ngritur në këmbë” autoritetet. Çanta e zezë, e lënë në mes të...

Shqiptarët në “listën e bardhë”, Braverman: Azilkërkuesit do të depërtohen brenda...

0
Të gjithë azilkërkuesit nga vendet që konsiderohen të sigurta nga Ministria e Brendshme do të gjurmohen shpejt për t’u larguar si pjesë e planeve...

Aksident në Durrës, makina përfundon brenda dyqanit

0
Një aksident i pazakontë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Durrës, ku një automjet ka përfunduar në ambientet e një biznesi. Burime bëjnë me...

I ngujoi brenda banesës për 6 vite/ Djali i ekstremistit: Nënën...

0
Detaje të reja kanë lidhje Xherxh Laçin i cili ngujoi familjen e tij për 6 vite, ku akuzohet se ka ushtruar edhe dhunë ndaj...

Kokaina brenda bananeve në Durrës/ Reagon kompania: Nuk dinim gjë, grupet...

0
Në një sasi prej 33 kg kokainë është kapur ditën e djeshme në Portin e Durrësit, në një kontejner që mendohet se vinte nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS