fbpx
20 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vit

Etiketim: vit

Këtë vit bëni plazh në Sarandë 20 për qind më lirë,...

0
Plazhi për sektorin e hoteleve ka nisur dhe në qytetin e Sarandës, ku turizmi është një ndër sektorët kryesore të ekonomisë. Fluksi i pushuesve ditën e djeshme...

Skuadra modeste nga Prizreni, për një vit e gjysmë ekzistencë siguron...

0
Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ditë më parë mori vendim që të mos vazhdojnë garat në kategoritë më të ulta se Superliga e futbollit dhe...

Këto janë gjërat që duhet t’i dini para se të shkoni...

0
Është gati verë, dhe dita sa vjen e po bëhet më e nxehtë. Ju doni të shkoni në plazh ose në pishinë  por gjithashtu...

Denocimi i Nokës: Policia e shtetit e ka të përcaktuar sa...

0
Në një intervistë për RTV Ora, ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka është shprehur se policia e shtetit falsifikon dhe sajon raportet. Noka tha se vrasjet...

Princ Harry dhe Meghan Markle po diskutojnë për shkollën e Archie-t...

0
Miqtë e Princ Harry-t dhe Meghan Markle po u japin atyre këshilla për shkollën më të mirë për djalin 1-vjeçar, Archie-n. Duka dhe Dukesha e...

​Banka e Shqipërisë: Rënia ekonomike nga 5-8 % në këtë vit

0
Banka e Shqipërisë parashikon që viti 2021 do të shënojë ringritje të ekonomisë së vendit, pas vështirësive të mëdha që krijoi situata e COVID-19. Guvernatori...

Si do të duken pushimet verore këtë vit?

0
Është gati verë dhe askush nuk e di se ku dhe kur mund të shkojë në pushime. Pandemia e koronavirusit e ka futur në kaos...

Gucci do zogëlojë numrin e sfilatave në vit

0
Gucci ka njoftuar se do të zvogëlojë numrin e sfilatave të modës që mban çdo vit në një përpjekje për të zvogëluar mbeturinat. Kompania thotë...

Fury – Wilder III zhvillohet këtë vit – dy lokacionet e...

0
Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të kompletojnë trilogjinë e tyre këtë vit. Fury dhe Wilder janë gati që të dhurojnë edhe pjesën e tretë...

Fury – Wilder III zhvillohet këtë vit – lokacionet e mundshme...

0
Tyson Fury dhe Deontay Wilder do të kompletojnë trilogjinë e tyre këtë vit. Fury dhe Wilder janë gati që të dhurojnë edhe pjesën e tretë...