fbpx
20 C
Tirana
Monday, June 1, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Nxjerr

Etiketim: nxjerr

Identifikimi biometrik në zgjedhje, Borchardt nxjerr blof Gjiknurin

0
Pika më e rëndësishme që ka përplasur për disa ditë maxhorancën dhe opozitën në tavolinën e reformës zgjedhore ka qenë ajo e identifikimit biometrik...

“Nuk di nëse Budinat punonin aty”, Braçe nxjerr foton i gjakosur:...

0
Zv.kryeministri Erion Braçe ka kujtuar sot zgjedhjet e 26 majit 1996, ku flet për dhunën e ushtruar dhe gatishmërinë për të dëshmuar para çdo...

Emily Ratajkowski nxjerr ‘format’ në bikinet e kuqe

0
Ajo e ka kaluar izolimin e koronavirusit me burrin e saj dhe qenin e tyre Colombo në Los Angelos. Dhe Emily Ratajkowski dolën jashtë për...

Deri 10 mijë euro, Kejvina Kthella nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse...

0
Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagramit ku shihet se disa...

Rama shkaktoi konfuzion me njoftimin e tij, MSH nxjerr urdhrat për...

0
Kryeministri Edi Rama shkaktoi konfuzion dje pasi njoftoi me anë të një statusi në Facebook se kjo fundjavë do të vijojë njësoj si ajo...

Si u rrahën Rama dhe Braçe në ’96, zv/kryeministri nxjerr fotot

0
Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dhunuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996. Nga pamjet duket qartë...

“Të gjithë jeni lëpirësa”/ Deputeti nxjerr nga xhepi lolipop, ironia e...

0
Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni teksa ka mbajtur fjalën e tij në foltoren e Kuvendit, i ka quajtur deputetët socialistë, lëpirësa. Në këtë kuadër,...

Pipero ngel pa fjalë në emision, vëllai i nxjerr historinë e...

0
Mjeku i njohur Pëllumb Pipero është surprizuar nga vëllai i tij sonte në emisionin e Arbana Osmanit. I janë mbushur sytë me lot kur...

Gazetari Artan Hoxha nxjerr mushkën e ngarkuar me drogë: I ka...

0
Gazetari i kronikës Artan Hoxha ka ndarë një fotografi ku sugjerohet një mushkë e ngarkuar me drogë. Ai thotë se mushkës i erdhi koha prapë...

Françeska nuk njeh limite, nxjerr gjoksin në foton e fundit

0
Françeska Jaçe duket se i ka kaluar limitet në foton e fundit. Frençeska Jaçe është aktive në rrjete sociale. Me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme ku...