Shembet Teatri Kombëtar, dhunë dhe tension gjatë natës

0
35
Gjigandi

Në orët e vona të mbrëmjes dhe pas mesnate, Teatri u blindua me forca policie të cilët larguan me dhunë qytetarët dhe artistët që ndodheshin aty.

Askush nuk mund të rezistonte përballë raprezalies policore, dhe më pas fadromat shembën pjesën e përparme të godinës.

Shembja e Teatrit vijon edhe në këto momente.

Përfaqësues të opozitës kanë qëndruar aty gjatë natës.

Nëse nuk iu hapet videoja klikoni për ta parë në Youtube!

 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu