4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Dhunë

Etiketim: dhunë

Dhunë dhe përndjekje, policia e Tiranës arreston 5 autorët

0
Blutë e kryeqytetit kanë vënë në pranga 5 persona, të moshës nga 21 deri në 65 vjeç, të cilët akuzohen për dhunë, përndjekje dhe...

Dhunë në familje dhe kanabis në makinë, arrestohen 2 persona në...

0
Dy persona kanë rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Durrës pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu raportojnë se i...

Dhunë në familje në Devoll, çifti i bashkëshortëve godasin njëri-tjetrin

0
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Devoll të Korçës, ku një çift bashkëshortësh kanë dhunuar njëri-tjetrin. U mesua se sherri dyshohet se ka degraduar...

Resmi Nika sërish në liri, përse policia thjesht e procedon dhe...

0
Policia e Shtetit ka dalë me një reagim ditën e sotme në lidhje me ngjarjen e dhunimit të një të moshuari në stacionin e...

OSBE: Gazetarët shqiptarë nën dhunë fizike, kërcënime dhe ngacmime

0
Organizata për Siguri dhe Bashkëpunim në Europë vlerësoi sot si të vështirë dhe problematike gjendjen e shtypit shqiptar. Përfaqësuesja e OSBE-së për Lirinë e Medias,...

E dënuar me 8 muaj burg për dhunë në familje, arrestohet...

0
Një 45-vjeçare është arrestuar në Gramsh, pasi rezulton të jetë e dënuar me 8 muaj burg nga Gjykata e Shkallës së Parë Elbasan. Gjithashtu një...

Emri/ Grabitja e 30-vjeçarit në Angli, vëllai: Kriminelët e dhunonin dhe...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me 30-vjeçarin i cili mbahej peng nga kriminelët në Angli, të cilët kërkonin 400 mijë...

Ushtroi dhunë në familje dhe dëmtoi makinën e të atit, arrestohet...

0
Një 20 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi ka ushtruar dhunë në familje. Burime për median bëjnë me dije se B....

Ushtroi dhunë fizike ndaj babait të tij, arrestohet 30-vjeçari në Dibër

0
Një 30-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Dibrës  pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij 68- vjeçar. Njoftimi...

Rrahu motrën, bie në pranga 55-vjeçari në Fier

0
Një 55-vjeçar është arrestuar në Fier, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij. Burim për mediat bëjnë me dije se në pranga ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS