13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gjatë

Etiketim: gjatë

Shqiptarët shpenzuan 210 milionë euro më pak gjatë karantinës

0
Në gati tre muaj që pjesa më e madhe e popullatës u ngujua në shtëpi, për shkak të karantinës së fortë për të frenuar...

Aksidentohen dy vetura gjatë natës në Vlorë, lëndohen dy persona

0
Një aksident ka ndodhur gjatë natës në rrugën e plazhit të vjetër në Vlorë. Një automjet i llojit Benz përplaset me një tjetër të llojit,...

Mijëra persona pa punë gjatë karantinës në vendin tonë, ja shifrat

0
Me mijëra ishin ata që humbën vendet e punës gjatë karantinës, duke përfshirë edhe ata që punojnë në të zezë. Por, a janë rikthyer ata...

Vdes 50 vjeçari në Bulqizë, policia: U godit nga trupat drusorë...

0
Një 50 vjeçar ka vdekur këtë të martë në Bulqizë, teksa ishte duke prerë lëndë drusore në malin e Balgjajt. Policia bën me dije se...

Kontrollet gjatë fundjavës për masat anti-Covid, 1710 qytetarë të gjobitur

0
Policia e Shtetit ka gjobitur 1710 qytetarë dhe 10 administratorë lokalesh gjatë fundjavës, për mos zbatimin e masave anticovid. “Si rezultat i kontrolleve, gjatë fundjavës,...

20-vjeçarja humbet jetën gjatë lindjes në Gjirokastër/ reagon Spitali: Pas operacionit,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjirokastrës në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një vajzë e re 20-vjeçare Klea...

‘95% e njerëzve e kalojnë si një grip të gjatë’/ Mjeku...

0
Mjeku Arjan Mezini ka sqaruar se kur të sëmurët me koronavirus, që kurohen në shtëpi, duhet t’i drejtohen spitalit. Në studion e “Open”, mjeku u...

Transportonte sirianë, përmbyset makina gjatë ndjekjes së policisë

0
Policia e Korçës ka pikasur një makinë që transportonte sirianë dhe i është vënë në ndjekje. I vendosur në panik drejtuesi i mjetit ka humbur...

Gazetarja tronditet gjatë transmetimit live tek Infektivi, dëgjohen britmat e dikujt...

0
Në Spitalin Infektiv jeta lufton me vdekjen çdo minutë e sekondë. Mëngjesin e sotëm në një lidhje direkt me emisionin “Ditë e Re” në Ora...

U plagos gjatë tërmetit 6.6 ballë, vjen lajmi i mirë për...

0
14-vjeçari shqiptar, i cili mbeti i plagosur nga tërmeti i fuqishëm që goditi Turqinë, por edhe ishullin grek Samos, është në gjendje të mirë...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS