PD “ndez motorët” për zgjedhjet, Basha mbledh të dielën Kryesinë

0
37
Gjigandi

Partia Demokratike ka nisur përgatitjen për zgjedhjet.

Kreu i kësaj partie, Lulzim Basha, do të mbledhë të dielën në orën 11:00 Kryesinë e PD për të diskutuar rreth situatës politike, reformës zgjedhore dhe përgatitjes për zgjedhje.

Lexo edhe:  Meta: I kam thënë opozitës, mos paraqisni listë dëshirash! Jini të qartë për konsensus

Mbledhja e Kryesisë do të mbahet vetëm dy ditë pas arritjes së marrëveshjes në parim mes palëve politike për ligjin e ri zgjedhor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu