13.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Basha

Etiketim: Basha

Basha përshëndet aplikimin e Kosovës në Këshillin e Evropës: Hapi tjetër,...

0
Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Shqipërisë, Lulzim Basha, përshëndeti sot aplikimin e Kosovës për në Këshillin e Evropës dhe tha se hapi i radhës...

Berisha në Kuvend, Basha në Delvinë me demokratët: Kemi lënë gjurmë...

0
Teksa ish lideri opozitar Sali Berisha zhvillonte Kuvendin Kombëtar të grupit të përkohshëm të Rithemelimit ditën e sotme, Lulzim Basha ka kryer një takim...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Florida Kërpaçi: Njerëzit kërkonin ndryshimin, Basha nuk...

0
Ish deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Florida Kërpaçi, ka deklaruar mbrëmjen e sotme se Basha i humbi zgjedhjet e 25 prillit sepse kishte...

Ish-ministri i PD-së: Oferta e parezistueshme që më bëri Basha para...

0
Ish-ministri i Drejtësisë Eduard Halimi duke folur për A2CNN bëri një analizë të situatës aktuale brenda Partisë Demokratike."Situata është toksike, nuk dua t'i hedh...

Berisha: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Basha

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar situatën në Partinë Demokratike në emisionin e 'Të Paekspozuarit'. Berisha hodhi poshtë zërat se tashmë janë krijuar 3 PD,...

Basha: Arkitektura dhe urbanistika islame i ka rrënjët te vetë feja...

0
Në emisionin "Kjo është koha" në RTV Ora, doktoresha Brunilda Basha u shpreh se urbanistika islame ka filluar tek e profetit Muhamed në Medinë.Basha...

Basha kandidat për president? Ja çfarë thotë Duka

0
Kreu i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka deklaruar mbrëmjen e sotme se do nuk do të merrte pjesë në konsultimet e tjera me...

“Basha ka të drejtë të kandidojë!”- Berisha zbardh axhendën e Kuvendit...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbardhur axhenden e Kuvendit që do të organizohet nga Komisioni i Rithemelimit më 30 prill.Sipas tij, në këtë Kuvend do...

Nuk ka paqe në selinë blu, Himçi: Basha vijon të vendosë...

0
Partia Demokratike po zhvillon zgjedhjet për kryetarët e rinj të degëve në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Ditën e sotme u mbajtën zgjedhjet në...

Kulluri: Basha u hoq që të mos kishte monarkë, po ndodh...

0
Në një intervistë për RTV Ora, ish-anëtarë i kryesisë së PD-së, Edvin Kulluri tha se Berisha ka reagur vonë ndaj servilëve të Bashës dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS