Martesa e fundit i zgjati vetëm 12 ditë, Pamela fotografohet sërish në fustan të bardhë

0
15
Gjigandi

Pamela Anderson pozoi me fustan nusërie.

Në janar të këtij viti, Pamela Anderson njoftoi se kurorëzoi dashurinë me John Peters.

Por, martesa e modeles me regjisorin e njohur ishte shumë jetëshkurtër, ata u ndanë pas vetëm 12 ditësh.

Ani pse dashuria e tyre lindi tre dekada më herët, Pamela dhe John u ndanë menjëherë pas lajmit për kurorëzim.

Ajo ishte martesa e pestë për Pamelën, ndërsa përmes fotografive të fundit atë e shohim sërish të veshur në fustan nusërie.

Pamela Anderson pozoi e ulur skaj një rruge e veshur me fustanin e bardhë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#catchmeifyoucan 🌸

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on May 12, 2020 at 4:21pm PDT

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu