27.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bardhë

Etiketim: bardhë

Shtëpia e Bardhë paralajmëron Kinën: Jo veprime për hakmarrje

0
Shtëpia e Bardhë i bëri thirrje Kinës të premten të mos angazhohet në veprime “hakmarrëse” duke urdhëruar konsullatën amerikane në Chengdu të mbyllet, si...

Rita merr vëmendje me pozat bardhë e zi, sërish ‘harron’ reçipetat

0
Rita di si të kthejë gjithë vëmendjen nga ajo. Rita Ora ka publikuar disa fotografi të reja në rrjete sociale, në të cilat kësaj radhe...

Skenar horror për shumë amerikanë: Trump humbet zgjedhjet dhe refuzon të...

0
Skenar horror për shumë amerikanë: Donald Trump humbet zgjedhjet presidenciale në nëntor – dhe refuzon të largohet nga Shtëpia e Bardhë. Të paktën ai...

E veshur me fustan të bardhë e duke buzëqeshur, Arbana Osmani...

0
Kanë kaluar më shumë se dy muaj, kur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, zbuluan se ishin në një pritje të ëmbël. Me...

Shtëpia e Bardhë bllokon dëshmitë e zyrtarëve shëndetësorë lidhur me rihapjen...

0
Shtëpia e Bardhë nuk do të lejojë zyrtarë të Qendrës për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve, përfshirë drejtorin Robert Redfield, të dëshmojnë para Komisionit...

Shtëpia e Bardhë distancohet nga sulmi i fundit ndaj doktor Faucit

0
Në një përpjekje për të hapur ekonominë zoti Trump i ka dhënë zë ditët e fundit skepticizmit në lidhje me vlerësimet e disa ekspertëve...

Ekzekutohet ekstremisti i bardhë me një sy, që vrau 8 vjeçaren...

0
Një supremacist i bardhë që torturoi dhe vrau një familje amerikane, përfshi dhe një vajzë 8-vjeçare, është ekzekutuar sot në SHBA. Daniel Lewis Lee...

Avokati i Shtëpisë së Bardhë i jep më shumë kohë Presidentit...

0
Një avokat i Shtëpisë së Bardhë i ka dhënë Presidentit Donald Trump një zgjatje të dytë prej 45 ditësh për të paraqitur formularët e...

Trump do të veprojë kundër aplikacionit kinez TikTok, thotë këshilltari i...

0
Këshilltari për tregti në Shtëpinë e Bardhë, Peter Navarro, tha se ai pret që presidenti amerikan, Donald Trump, të veprojë kundër aplikacioneve kineze TikTok...

Te Verteta te Cuditshme qe Nuk i Keni Ditur Per Shtepine...

0
Te Verteta te Cuditshme qe Nuk i Keni Ditur Per Shtepine e Bardhe (SHQIPtube)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS