Video/ Rrufeja godet Shtëpinë e Bardhë, plagosen rëndë katër persona

0
Gjigandi

U paralajmëruar për mot të ligë, dhe ashtu rezultoi kur të enjten mbrëma u goditën katër persona nga rrufeja në afërsi të Shtëpisë së Bardhë.

Shkak i një stuhie të fuqishme në parkun Lafajet në Washington, kështu bëhet e ditur nga ekipet e zjarrfikësve.

Zjarrfikësit bëjnë me dije se kanë mundur t’i dërgojnë  në spitalet më të afërta, të katër personat kanë lëndime të rënda.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu