0.5 C
Tirana
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Godet

Etiketim: godet

Itali/ Plas sherri në një lokal, shqiptari godet me thikë pas...

0
  Një shqiptar është arrestuar nga policia në Itali pasi ka plagosur me thikë një 25-vjeçar. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në një klub...

VIDEO/ Vajza godet me shuplakë Macronin

0
Presidenti i Francës bëhet sërish protagonist i një ngjarje të pakëndshme në publik. Ai është goditur së fundmi me shpullë në fytyrë nga një grua. Në pamjet...

Korçë/ 36-vjeçari godet me grushte bashkëmoshatarin

0
Një sherr ka ndodhur mes dy personave në Maliq të Korçës. Mësohet se shtetasi me iniciale E. H., 36 vjeç ka goditur një 31-vjeçar. 36-vjeçari është...

Homeland Justice godet rëndë Policinë e Shtetit, i zbërthejnë sistemin e...

0
Grupi i hakerave iranianë “Homeland Justice” kanë publikuar ditën e sotme një material prej 1.7 giga ku është skeduar i gjithë informacioni policor në sistemin...

Greqi/ 43-vjeçarja i ngul thikën partnerit në zemër teksa po kryenin...

0
Një 43-vjeçare është arrestuar në Greqi, pasi ka goditur me thikë të dashurin e saj 50-vjeçar, teksa kryenin marrëdhënie seksuale në një Spartë. Biznesmeni grek...

Rrufeja godet rrjetin e energjisë elektrike në minierën e Trepçës, mbeten...

0
Rrjeti i energjisë elektrike në minierën e Trepçës në Kosovë është goditur nga rrufeja. Si pasojë e goditjes kanë mbetur të bllokuar 130 punëtorë. Pas...

Korçë/ ‘Çmendet’ 48-vjeçari, godet me sende të forta infermierin

0
Një 48-vjeçar është proceduar penalisht në Korçë, pasi ka guajtur me sende të forta infermierin e qendrës shëndetësore. Shtetasi me iniciale R.Gj., akuzohet për veprën...

Dibër/ I dehur në timon dhe ‘gangster’, 45-vjeçari godet policin brenda...

0
Një 45-vjeçar është arrestuar në Dibër, pasi drejtonte automjetin në gjendje të dehur. Në pranga ka rënë shtetasi me iniciale A.D., teksa raportohet se ka...

E rëndë në Tiranë, 13-vjeçari godet më thikë adoleshentin

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë ditën e sotme, ku pas një sherri një 13-vjeçar ka goditur me grushte dhe mjet prerës...

Sherr në Durrës/ I riu godet me thikë bashkëmoshatarin, u konfliktuan...

0
Një sherr ka ndodhur në Durrës, pasi dy të rinj kanë goditur me thikë njeri-tjetrin. Mësohet se shtetasit me iniciale A.P., 23-vjeç dhe A. D.,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS