9.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjati

Etiketim: zgjati

Fenomeni i rrallë në Shëngjin zgjati dy ditë, uji rikthehet në...

0
Ujërat e detit në Shëngjin janë rikthyer aty ku ishin më parë.Këtë e dëshmojnë objektet të cilat tashmë janë mbuluar sërish nga uji.Superzbatica e...

“The Blues Brothers”, historia dhe kurioziteti i një miti që zgjati...

0
Mes bandash e situatash qesharake, ndjekjesh këmba këmbës e muzike të jashtëzakonshme “black”, “The Blues Brothers” u kthye në njërën prej legjendave të historisë...

Martesa e fundit i zgjati vetëm 12 ditë, Pamela fotografohet sërish...

0
Në janar të këtij viti, Pamela Anderson njoftoi se kurorëzoi dashurinë me John Peters. Por, martesa e modeles me regjisorin e njohur ishte shumë jetëshkurtër,...

Martesa e fundit i zgjati vetëm 12 ditë, Pamela fotografohet sërish...

0
Pamela Anderson pozoi me fustan nusërie. Në janar të këtij viti, Pamela Anderson njoftoi se kurorëzoi dashurinë me John Peters. Por, martesa e modeles me regjisorin...

Trump-i bën kontroll të paplanifikuar mjekësor, i zgjati dy orë

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i kaloi më shumë se dy orë në qendrën kombëtare mjekësore “Walter Reed” të shtunën për atë...

Realizohet me sukses fluturimi më i gjatë në histori, zgjati 20...

0
Kompania ajrore “Qantas” ka realizuar me sukses fluturimin komercial më të gjatë të historisë që ka lidhur New York-in me Sidney-n e Australisë, i...

“Faleminderit Zotit që nuk zgjati shumë”, mediat e huaja raportojnë tërmetet...

0
Tërmeti i forte në Shqipëri kanë gjetur pasqyrim të gjerë edhe në mediat e huaja. Mediat raportojnë se lëkundjet e tërmetit në vendin tonë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS