Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik pas humbjes drastike në peshë

0
42
Gjigandi

Këngëtarja e njohur, Adele ka përqafuar një mënyrë të shëndetshme të jetesës dhe ka humbur peshë që nga ndarja me bashkëshortin e saj Simon Konecki në fillim të këtij viti.

Adele tregoi humbjen e saj drastike në peshën në festën e ditëlindjes së Drake natën e kaluar.

Ajo u fotografua duke treguar figurën e saj në një fustan elegant, me flokët e saj të lidhur dhe grim të lehtë.

Këngëtari u bashkua në festë së bashku me listë A të Drake, duke përfshirë Diddy, Chris Brown dhe Future.

Sidoqoftë, nuk kishte asnjë shenjë të raporteve më shumë se miqësore të Adele-s me Skepta me të cilin u raportua se filloi lidhjen muajin e kaluar.

Ylli u nda nga 45-vjeçari Simon Konecki në prill pas tetë vjet së bashku, dyshja kanë bashkë një djalë shtatë vjeçar.

Adele ka humbur peshë në mënyrë të qëndrueshme që prej ndarjes së saj gjashtë muaj më parë.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu