18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drastike

Etiketim: drastike

“Në botë ka rënie drastike të rasteve me Covid-19”/ Mjeku Sallabanda:...

0
Përkundër asaj që pritej, në vendin tonë, ditëve të fundit, është regjistruar një rritje drastike e numrit të të infektuarve me koronavirus, si dhe...

SHBA/ Universitetet përballë një rënie drastike të numrit të studentëve të...

0
Universitetet amerikane po përgatiten për një rënie të madhe të numrit të regjistrimeve nga studentë të huaj si dhe të ardhurave për shkak të...

Publikohen fotot e vjetra, Rina Balaj ka ndryshuar në mënyrë drastike

0
Ajo ka arritur të bëhet ndër emrat më të suksesshëm në estradë. Reperja shqiptare, Rina Balaj, ka arritur të bëhen ndër emrat më të dashur...

I hyri një kure drastike dobësimi, moderatores i mbetet fytyra asimetrike!

0
Catalina Grama, e njohur në showbizin rumun si Jojo, ka bërë një rrëfim që i ka befasuar ndjekësit. Këta të fundit i kanë vënë në...

Mjeku i njohur: Nuk presim ulje drastike të rasteve me COVID-19,...

0
Andi Koraqi, shefi i Laboratorit te Mikrobiologjisë në QSUT, njëkohësisht dhe anëtar i grupit të ekspertëve anti-covid deklaroi se me rritjen e rasteve të...

Rënie drastike e viktimave nga CoVid-19 në Britani

0
Britania e Madhe konfirmoi 38 vdekje nga koronavirusi brenda 24 orëve të fundit. Kjo shifër përbën një rënie prej 66% krahasuar me të hënën...

Në Britani ka rënie drastike e shitjeve të kondomëve, por në...

0
Në Britaninë e madhe shitjet e kondomëve kanë pësuar një rënie të madhe, kjo sepse mundësitë për marrëdhënie intime janë më të pakta për...

Kejvina ndryshon pamjen në mënyrë drastike dhe me siguri s’do e...

0
Një tjetër bionde besnike ndër vajzat e njohura shqiptare ka vendosur të surprizojë me ndryshimin në pamje të jashtme. Kejvina Kthella ka pozuar në foton...

Këngëtarja e njohur shfaqet për herë të parë në publik pas...

0
Këngëtarja e njohur, Adele ka përqafuar një mënyrë të shëndetshme të jetesës dhe ka humbur peshë që nga ndarja me bashkëshortin e saj Simon...

Të famshmit që na mahnitën me ndryshimet drastike

0
Ndonjëherë kemi vështirësi në marrjen e vendimeve për t’i shkurtuar flokët , të mos e përmendim edhe atë të ngjyrosjes së tyre. Ndërkohë, të famshmit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS