Teuta Krasniqi uron babain për ditëlindje: Ma qetëson shpirtin edhe sikur t’i kem problemet e dynjasë

0
82
blank
Gjigandi

Sot është një ditë e veçantë për familjen e aktores Teuta Krasniqi.

Babai i saj, Milazim Krasniqi, feston ditëlindjen dhe padyshim nuk kishte se si të mungonte urimi nga e bija.

Aktorja ka zgjedhur t’i bëjë atij një dedikim në……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu