16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Problemet

Etiketim: problemet

Nga problemet në shtrat deri tek dhuna, kujtimet e të dashurës...

0
Virginia Vallejo, prezantuesja më e famshme e televizionit në Kolumbi, gruaja më e dëshiruar, diva që të gjithë burrat e dëshironin, ndjeu se ajo...

Problemet me zorrën e trashë, mjekja: Kanceri prek ata persona që...

0
Sezoni i verës sjell edhe shtim të rasteve me problem të zorrës së trashë, madje edhe tek të rinjtë. Mjekët specialist duke iu referuar...

8 shenjat që trupi dërgon një muaj para atakut në zemër

0
Është më mirë të parandalosh sesa të kurosh, një rregull që vlen për të gjitha sëmundjet dhe veçanërisht për ato që manifestohen me simptoma...

Problemet me urinimin që lidhen me sëmundjen e Parkinsonit

0
NHS thotë: "Sëmundja e Parkinsonit është një gjendje në të cilën pjesët e trurit dëmtohen në mënyrë progresive gjatë shumë viteve".Mendohet se rreth një...

Meta thotë se po punon që të rregullojë problemet në Instagram

0
Meta Platforms Inc (FB.O) ka thanë se po punojnë që ta rikthejnë Instagramin në gjendje të rregullt, pasi që shumë përdorues raportuan për probleme...

Konsumi i ushqimeve të skuqura? Ja problemet shëndetësore që mund të...

0
Studimet shkencore kanë konfirmuar se yndyrnat dhe kaloritë tek ushqimet e skuqura rrisin rrezikun e shfaqjes së shumë problemeve shëndetsore.Obeziteti: Ushqimet e pasura me...

Alergjitë tek fëmijët/ Stina e pranverës ka shtuar problemet

0
Me ardhjen e pranverës virozat nisin t'ia lënë vendin alergjive. Muaji mars ka shënuar rritje të numrit të vizitave te mjeku pediatër ku fëmijët...

Problemet në importin e grurit, Kristuli: Kemi 40 mijë ton rezerva,...

0
Shqipëria nuk rrezikon ndërprerje në furnizimin me grurë dhe me miell pasi rezervat aktualisht janë 40 mijë tonë. Megjithatë tregtuesit thonë se edhe vendi...

Kura me gjethe dafine për problemet e stomakut dhe për një...

0
Gjethet e dafinës janë fantastike për shëndetin e gjithë organizmit. Ato janë përdorur që në lashtësi nga mjekësia popullore për trajtimin dhe kurimin e...

Martohet ish-banorja e “Big Brother”, si hodhi pas krahëve problemet e...

0
Gerta Shino është një nga ish-banoret e komentuara të “Big Brother”, e cila është në një lidhje prej vitesh me partnerin e saj, që jeton...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS