Gjigandi

Së fundmi, ylli i muzikës pop Shakira ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ozuna.

“Monotonia” brenda pak orësh ka marrë miliona klikime. Kjo këngë duket se i është dedikuar ish-it të Shakira-s, Gerard Pique pasi teksti përshtatet dhe artistja shfaqet në klip duke qarë.

Kjo këngë mesa duket ka “qëlluar në shenjë” pasi ka prekur jo vetëm Pique, por edhe partneren e tij të re. Përveç kësaj, akuzat e forta të fansave të këngëtares kolumbiane kanë bërë që Clara Chía Martí të marrë një vendim drastik. Ajo nuk do të kthehet më në Kosmos, kompaninë e Gerard-it ku ka punuar deri më tani dhe nga e cila u takua me futbollistin.

Sipas gazetarit Jordi Martin, i cili prej shumë vitesh e ndjek nga afër jetën e Shakira-s thotë: Clara nuk shkon më as në punë dhe e bën nga shtëpia. Nuk ka forcë.

Megjithatë, Martin theksoi se vendimi i Clara-s nuk duket se ka ndikuar në marrëdhënien e saj me futbollistin, i cili ditë më parë organizoi një darkë për punonjësit e kompanisë së tij të quajtur Kosmos dhe ku ajo mori pjesë dhe mund të shihej shumë e lumtur me futbollistin.

Por edhe Piqué nuk po kalon një periudhë të mirë sa i përket jetës së tij profesionale. Futbollisti 35-vjeçar është larg paraqitjes më të mirë të mundshme në fushë. Shumë nga tifozët e ekipit të Barcelonës kërkojnë që mbrojtësi të largohet nga pozicioni i tij dhe të zëvendësohet nga një lojtar tjetër.

Ndërkaq, marrëdhënia mes Pique dhe Clara Chia Marti mesa duket sa vjen e po bëhet edhe më e fortë. Ata janë të lumtur me njëri-tjetrin, duke u konsoliduar me kohën e shkurtër që kanë qenë bashkë dhe duke shmangur zhurmën e krijuar nga lajmet e ndryshme për ndarjen nga Shakira. Aq sa Pique ka marrë një vendim, sipas Jordi Martin, që do ta mërziste këngëtaren kolumbiane.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu