fbpx
19 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet çiftit

Etiketim: çiftit

Bashkë që në bankat e shkollës, ja çelësi i martesës së...

0
Futbollisti i njohur shqiptar, Andi Lila mban mbi supe një martesë të suksesshme me bashkëshorten e tij Ornelën, me të cilën është i lidhur...

Loredana flet rreth akuzave të çiftit zviceran për fitoren në MTV...

0
Reperja e njohur, Loredana Zefi së fundmi u bë temë e mediave shqiptare por edhe ato gjermane e zvicerane, për çmimin e fituar në...

Çiftit nuk i bëhet vonë shkëmbejnë puthje në publik

0
Çifti i ri i shoubizit po shijojnë në maksimum romancën. Miley Cyrus dhe Cody Sompson janë bërë bashkë javë më parë dhe çifti po shijojnë...

Rrallë herë flet për bashkëshortin, Alketa Vejsu i përgjigjet ndjekëses dhe...

0
Alketa Vejsiu ka zgjedhur ta ruajë jetën e saj private sa më private dhe ndonëse prej vitesh e martuar me biznesmenin Ardi Nelaj, prezantuesja...

Duhet apo s’duhet të keni sekrete brenda çiftit? Përgjigjen psikologët

0
Të gjithë ja kanë bërë këtë pyetje vetes, të paktën një herë; a është e drejtë që disa gjëra t’i mbaj vetëm për vete?! Megjithatë,...

Makina e vrasjes në Lushnje iu grabit çiftit që po bënte...

0
Vrasja e Besnik Hides në 08:15 të mengjesit e sotem ne qytetin e Lushnjes në katin e dytë të një lokali u bë nga...

Makina e çiftit që u grabit në Unazën e Re në...

0
Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja që tronditi sot Lushnjën dhe jo vetëm, ku 35-vjeçari Besmir Hida u qëllua me breshëri automatiku....