20.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Uron

Etiketim: uron

100 vite diplomaci/ Ish-presidenti Bush uron shqiptarët: Gëzuar, besa dhe traditat...

0
Ish-presidenti i Amerikës, Gerorge W.Bush ka uruar shqiptarët për 100-vjetorin e marrëdhënien me SHBA. Mesazhi i tij u lexua nga ambasadorja Yuri Kim në ceremoninë...

“Partia e PPSH feston ditën e pagëzimit” Berisha ironizon socialistët: Sot...

0
  Sali Berisha nëpërmjet një postimi në Facebook ka uruar Partinë Socialiste me rastin e 31 vjetorit të themelimit, në mesazhin e tij e nis...

“Nga patronazhisti te Fatos Nano”, Rama uron ditëlindjen e PS

0
  Kryeministri Edi Rama ka uruar ditëlindjen e Partisë Socialiste. Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, kryesocialisti ka shprehur urimet për të...
Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa uron reperin për ditëlindjen…

Chaney Jones hedh poshtë thashethemet e ndarjes nga Kanye West teksa...

0
Chaney Jones iu kundërpërgjigj raporteve se ajo dhe Kanye West janë ndarë me një video për nder të ditëlindjes së tij të 45-të të...

Vuçiq uron presidentin e ri të Shqipërisë: Të arrijmë të gjitha...

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq i ka dërguar një mesazh urimi presidentit të zgjedhur, Bajram Begaj.Vuçiç në mesazhin dërguar homologut të tij shqiptar, nënvizon...

Aleksandër Vuçiç uron presidentin e Shqipërisë, ia përmend “Ballkanin e Hapur”

0
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka uruar presidentin e ri të Shqipërisë, Bajram Begajn."Ju përgëzoj për zgjedhjen tuaj President i Republikës së Shqipërisë, me...

Varhelyi uron Begajn, pret bashkëpunim për integrimin e Shqipërisë në BE

0
Komisioneri për Zgjerim, Oliver Varhelyi, ka uruar Bajram Begajn, pasi ky i fundit sot u zgjodh president i Republikës së Shqipërisë."Urime për Bajram Begajn...

Prezenca e OSBE në Tiranë uron Presidentin Begaj: Presim bashkëpunim të...

0
Prezenca e OSBE në Tiranë ka uruar presidentin e sapozgjedhur të Republikës së Shqipërisë, Bajram Begajn.Përmes një reagimi në Twitter, prezenca e OSBE shkruan...

Ambasada e SHBA-së uron Bajram Begajn: Presim të forcojmë më tej...

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar Bajram Begaj president të ri të Shqipërisë.Ambasada ka vlerësuar punën e deritanishme të tij si Shef i Shtabit...

​Meta uron presidentin e ri të Shqipërisë

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar presidentin e ri të Shqipërisë, Bajram Begaj, i cili pritet ta marrë detyrën më'Urime Presidentit të zgjedhur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS