19.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babain

Etiketim: babain

Kërcënonte babain se do ta vriste me hanxhar, policia arreston 25-vjeçarin...

0
Policia e Shtetit ka njoftuar sot se ka arritur të parandalojë një ngjarje të mundshme kriminale në familje në qytetin e Lushnjës.Policia ka arrestuar...

Dhunoi dhe kërcënoi me thikë motrat dhe babain, arrestohet i riu...

0
Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje e mundshme kriminale në familje. Në pranga ka rënë një 30-vjeçar, i cili dyshohet se ka ushtruar...

Rrahu babain, kapet 28 vjeçari në Korçë

0
Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Korçës.Kjo pasi, ai akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.Policia...

Anita dhe Lola nisin pushimet bashkë me babain

0
Anita dhe Lola përveç motra janë edhe kunata e kjo bën që të jenë pothuajse të pandashme. Bashkëshortet e Ramush dhe Daut Haradinajt kanë një...

Krim i rëndë në familje, dyshohet se djali ka vrarë babain...

0
Ditën e sotme rreth orës 16:50 një vrasje makabër ka tronditur Fushë Kosovën. Krimi ka ndodhur brenda një familje ku dyshimet e para janë...

22 vite pa babain, Leonora Jakupi i dërgon lule te varri

0
Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut. Ajo vazhdon të jetë...

“Kam dalë me lypë insulinë për babain tim”, soprano i drejtohet...

0
Kompozitori dhe dirigjenti, Baki Jashari, është prekur me koronavirus tash e disa javë. Ndërsa, vajza e tij, Arta Jashari, përmes një postimi i ka reaguar...

Gazetari qe humbi babain nga korona: Zbatoni keto rregulla qe te...

0
Gazetari Berat Buzhala i cili humbi babain nga kovidi, ka publikuar nje mesazh per qytetaret te cileve u apelon qe te ndergjegjesohen dhe ti...

Rrëfimi i Arta Jasharit, vajza që po kujdeset për babain e...

0
Sopranoja Arta Jashari, ka folur për gjendjen shëndetësore të babait të saj, profesorit si dhe drejtorit të Filharmonisë së Kosovës, Baki Jashari i cili...

‘Kurrë nuk kam ndjerë një dhimbje kaq të thellë në jetën...

0
Machine Gun Kelly ka ndarë lajmin e trishtë se babai i tij ka ndërruar jetë, me një mesazh prekës drejtuar ndjekësve të tij. Reperi 30-vjeçar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS