fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Teuta

Etiketim: Teuta

Brenda ambientit të shtëpisë moderne të Teuta Krasniqit

0
Teuta Krasniqi e ka prezantuar një kënd të shtëpisë moderne. Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, gjatë periudhës së pandemisë kohën më të madhe e...

Teuta gruaja e Sinan Vllasaliut lajmërohet nga karantina, kështu po e...

0
Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë...

Teuta gruaja e Sinan Vllasaliut lajmërohet nga karantina, kështu po e...

0
Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë...

Teuta Selimi publikon këngën “Ja fala”

0
Teuta Selimi ka publikuar këngën më të re. Kënga mban titullin “Ja Fala”, dhe në minutat e para të publikimit po pëlqehet. Tekstin e këngës ia...

“Ja fala”, kënga e re e Teuta Selimit

0
Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Teuta Selimi, e ka gati projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Ja fala” dhe do të publikohet së shpejti e...

Teuta Krasniqi me postim prekës për miken që i vdiq sot:...

0
Teuta Krasniqi ka ndarë disa foto nga rnia e saj, pas vdekjes së regjisores Arzana Kraja. Edhe aktorja Teuta Krasniqi ka shprehur pikëllimin e saj...

Teuta Rugova ‘harron’ politikën, fotografohet si modele

0
Është një nga fytyrat publike më të komentuara në media, kjo për shkak se është e bija e ish-presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova. Ndonëse...

Teuta Selimi bëhet kaçurrele, shfaqet më tërheqëse se kurrë

0
Teuta Selimi po vazhon të jetë një këngëtare shumë e përfolur për publikun. Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet se saj gjithnjë e...

Teuta Krasniqi uron babain për ditëlindje: Ma qetëson shpirtin edhe sikur...

0
Sot është një ditë e veçantë për familjen e aktores Teuta Krasniqi. Babai i saj, Milazim Krasniqi, feston ditëlindjen dhe padyshim nuk kishte se si...

“Veç mendimi në ty ma qetëson shpirtin”, Teuta Krasniqi uron babain...

0
Sot babai i Teuta Krasniqit feston ditëlindjen. Teuta Krasniqi nuk ngurron fare të publikoj imazhe të familjarëve të saj në Instagram, dhe këto imazhe nuk...