Skandaloze! 65-vjeçari që abuzoi me 15-vjeçaren donte të përdhunonte nusen e djalit?

0
36
Gjigandi

Skandali seksual me minorenen në Babrru të Shqipërisë ka tronditur vendin.

Mbrëmjen e djeshme një tjetër detaj tronditës është zbuluar në dëshminë e 15-vjeçares nga Babrruja, e cila u abuzua seksualisht nga një 65-vjeçar, si dhe 3 të rinj, bashkëpunëtor të tij.

Në dosjen hetimore të siguruar nga mediat, ku flet vajza, kjo e fundit ka pohuar para oficerëve të çështjes se Abas Doku kishte dashur të abuzonte me nusen e djalit të tij, por nuk ia kishte dalë.

Lexo edhe:  Britania do heqë karantinën/ Vendimi pritet të merret në fund të muajit qershor

“Sipas saj Abazi i ka treguar se ka dashur të kapë nusen e djalit, por s’ka mundur”,-thuhet në dosjen hetimore.

Kujtojmë se gjykata caktoi sot masën e sigurisë, duke lënë në burg Abas Dokun dhe 3 bashkëpunëtorët e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu