Debati për xhaminë e Madhe në Prishtinë, Leonora Jakup vjen me një postim të papritur

0
Gjigandi

Ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë ka ngjallur reagime të shumta në publik.

Madje ditën e sotme pati dhe portestë të organizuar pikërisht në vendin ku do të ndërtohet.

Mirëpor, mbështetje për këtë Xhami ka dhënë këngëtarja Leonora Jakupi.

Ajo ka publikuar një fotografi të këtij projekti të xhamisë, ndërsa ka vendosur dhe një figurë me zemra në të.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu