6.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Jakup

Etiketim: Jakup

Jakup Krasniqi infektohet me coronavirus, Limaj i uron shërim të shpejtë

0
Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi është prekur nga virusi COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Nismës, Fatmir Limaj...

Debati për xhaminë e Madhe në Prishtinë, Leonora Jakup vjen me...

0
Ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë ka ngjallur reagime të shumta në publik. Madje ditën e sotme pati dhe portestë të organizuar pikërisht në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS