9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Papritur

Etiketim: papritur

Sindroma e vdekjes së papritur e fëmijës: Ankthi i çdo nëne...

0
Ferr i vërtetë për prindërit paraqet sindroma e vdekjes së papritur të fëmijës dhe paraqet dukurinë e tmerrshme për atë që shfaqet krejt rastësisht....

Ndryshimi i papritur i motit, forconi imunitetin me këto 3 ushqime

0
Ndryshimet e papritura të motit janë të përshtatshme për zhvillimin e viruseve dhe ftohjeve, kështu që është e rëndësishme që ne të forcojmë imunitetin...

Ndryshimi i papritur i motit – forconi imunitetin me këto 3...

0
Ndryshimet e papritura të motit janë të përshtatshme për zhvillimin e viruseve dhe ftohjeve, kështu që është e rëndësishme që ne të forcojmë imunitetin...

Ndryshimi i papritur i motit – forconi imunitetin me këto 3...

0
Ndryshimet e papritura të motit janë të përshtatshme për zhvillimin e viruseve dhe ftohjeve, kështu që është e rëndësishme që ne të forcojmë imunitetin...

Fansat e përzejnë nga koncerti, Drake i ironizon dhe u jep...

0
Një nga të ftuarit specialë në festivalin muzikor të “Camp Flog Gnaë” ka qenë edhe reperi i njohur Drake. Por duket se kjo gjë nuk...

Çfarë e ke Ronelën? Young Zerka jep përgjigjen e papritur

0
Ata të dy janë vënë shpesh herë në vëmendje të medias për marrëdhënien e tyre të cilën asnjëri nuk e ka konfirmuar. E kemi...

Kush ishte Jeton Nebihu që ndërroi jetë papritur?

0
Bota e sportit në Kosovë është në zi! Jeton Nebihu ndahet nga jeta papritur dhe pikëllon jo vetëm komunitetin sportiv! Kush ishte në fakt...

Drejtori i portit te Durresit jep doreheqjen papritur me njoftim ne...

0
Agron Tare lajmëroi dorëheqjen nga posti i tij si Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv i Autoritetit Portual Durrës. Ai e ka bere...

Lirohen papritur porositesi dhe ndihmesi i atentatit ndaj Artan Cukut –...

0
Gjykata ne Greqi ka liruar bashkëpunëtorin e vra.sjes se ish-kryekomisarit Artan Cuku. Shtetasi Kristaq Leci u arrestua në Greqi më datë 12 gusht...

Rama përballet me surprizën e papritur në sallën e Kuvendit

0
Kryeministri Edi Rama shkoi sot në Kuvend dhe u ul në vendin e tij përkrah ministres Spiropali, por u perball me...