Propozim i papritur Einxhel Shkira, deklaratë publike për DJ Dagz

0
87
Gjigandi

Janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer te publikut, u bënë  disa muaj që Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po jetojnë romancën e tyre të bukur, ata ndajnë shpesh foto e video për fansat por kjo e fundit e publikuar në instagramin e Einxhel duket më shumë si një propozim publik që ajo i bën DJ Dagz me anë të një shprehje që i përshtatet karakterit të DJ Dagz :

“Martohu me dikë që të thotë: jam krenar për ty, nuk e besoj që je e imja, ke të drejtë, jam unë gabim, kam besim të ty që do ta bësh, jo nuk je shëndoshur fare. Po, ta blej një sufllaqe tani, po jo mi se dy sufllaqe dhe një pastashutë s’janë shumë”

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu