18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Propozim

Etiketim: propozim

Propozim i papritur Einxhel Shkira, deklaratë publike për DJ Dagz

0
Janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer te publikut, u bënë  disa muaj që Einxhel Shkira dhe DJ Dagz po jetojnë romancën...
Një propozim romantik në “Met Gala”, zyrtari dhe komisionerja e kulturës në New York fejohen në t…

Një propozim romantik në “Met Gala”, zyrtari dhe komisionerja e kulturës...

0
Një histori dashurie e qytetit të New Yorkut ka shënuar momentet më të veçanta të "Met Gala" të hënën (2 maj)Propozimi i fejesës ndaloi...

Flutura Açka, propozim për zgjidhjen e krizës në PD: Bashkimi nis...

0
Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka ka propozuar sot një zgjidhje për krizën në PD duke sugjeruar formimin e Këshillit të Urtëve si dhe...
Valza Zhegrova merr propozim për martesë nga partneri i saj

Valza Zhegrova merr propozim për martesë nga partneri i saj

0
Ndonëse ka kohë që është tërhequr nga muzika, Valza Zhegrova vazhdon të komentohet për jetën e saj private dhe postimet që bën në rrjetet...

“Unë kryeministër, ai president!” Basha: Rama më ka dërguar ndërmjetës me...

0
Në periudhën Mars-Prill-Maj, kreu i PD, Lulzim Basha është shprehur se ka marrë një ofertë nga kryeministri Edi Rama që ky i fundit të...

“Basha kryeministër? Asnjë propozim”/ Rama: Puna e koalicioneve, çështje teknike. Do...

0
Në një intervistë ekskluzive për Top Channel, me gazetarin Muhamed Veliu, kryeministri Edi Rama, ndër të tjera reagoi rreth pretendimit që ngriti sot kreu...

PD, propozim të tretë për formulën e trupave të KQZ-së: Përzgjedhja...

0
Pas dy refuzimeve të njëpasnjëshme opozita jashtëparlamentare i ka dërguar mazhorancës propozimin e tretë  për formulën e përzgjedhjeve së trupës të Komisionit Qendror të...

Reforma zgjedhore, opozita me propozim të ri për KQZ-në

0
Opozita e bashkuar do të dorëzojë një propozim te ri në lidhje me Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Propozimi në thelb i jep të drejtën komisionit...

Ngërçi me KQZ, tërhiqet opozita jashtëparlamentare del me propozim të ri

0
Burime nga PS bëjnë me dije se PD ka sjellë një propozim të ri për KQZ. Ata heqin dorë nga procedura e përzgjedhjes...

Thaçi ka një propozim interesant për stadiumin ‘Fadil Vokrri’

0
Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës (SHGSK), Edmond Thaçi, ka një propozim interesant. "Sot po e kujtojme dhe nderojme legjenden tone, futbollistin me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS