32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Madhe

Etiketim: Madhe

INTERVISTË/ Enver Hoxhaj: Europa e pafytyrë dhe raciste e madhe me...

0
Në Kosovë nuk gjen dot asnjë që, nga sfera politike, të jetë pro nismës së “Open Balkan” apo, më shumë akoma, të nxisë autoritetet...

Platforma më e madhe e tregtimit të kriptovalutave ndalë përkohësisht pagesat...

0
Binance, platforma më e madhe në botë digjitale për tregtimin e kriptovalutave, ka ndalur përkohësisht pagesat në Bitcoin.Siç është bërë e ditur , ndalimi...

Bitcoin pëson rënien më të madhe që nga viti 2020

0
Kriptovaluta, Bitcoin (BTC) në 24 orët e fundit ka rënë më shumë se 10%, kështu duke rënë nën vlerën e 25 mijë dollarëve për...

Arti në zi! Ndahet nga jeta artistja e madhe Vitore Sallaku

0
Vitore Sallaku ka ndërruar jetë këtë të enjte. Artistja ka qenë në akrobate dhe një ndër pionierët e cirkut shqiptar së bashku me bashkëshortin, Skënder...

Një 32-vjeçare sulmon fizikisht një vajze më të madhe se vetja,...

0
Një 32-vjeçare do të hetohet në gjendje të lirë nga policisë për "Plagosja e lehtë me dashje". Ajo akuzohet se ka dhunuar shtetasen E....
Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e emocionuar në përcjelljen e saj

Kim Kardashian shkëlqen në dasmën e motrës së madhe, duket e...

0
Kim Kardashian dhe vajza North u "binjakëzuan" me pamje gotike në dasmën e motrës së madhe, Kourtney Kardashian e cila kurorëzoi dashurinë e saj...

Vetura godet këmbësoren në Krushë të Madhe, vijon trajtimin në QKUK

0
Një këmbësore është goditur nga një veturë në fshatin Krushë e Madhe në komunë e Rahovecit.E njëjta ka marrë lëndime të rënda trupore dhe...
Festivali i Filmit në Kanë – disa nga yjet të pranishëm në ngjarjen më të madhe vjetore

Festivali i Filmit në Kanë – disa nga yjet të pranishëm...

0
Festivali i Filmit në Kanë 2022 nisi zyrtarisht sot më 17 maj dhe përfshin gjithsej 12 ditë deri më 28 maj.Disa nga yjet tanë...
Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis Barker kurorëzohen në Santa Ba…

Martohet motra e madhe e familjes Kardashian – Kourtney dhe Travis...

0
Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara, Kaliforni, vetëm një muaj pasi mbajtën një...

Një hap larg ëndrrës së madhe 11-vjeçare, Pioli citon Kobe Bryant:...

0
"Puna nuk ka përfunduar ende, siç thoshte Kobe Bryant në një fjalim që iu tregova djemve". Stefano Pioli nuk e shqipton fjalën titull edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS